Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagSkin1004

SKIN1004 Madagascar Centella Soothing Cream 75 ml — jämför pris hos 2 butiker

Vi jämför pris på SKIN1004 Madagascar Centella Soothing Cream 75 ml hos 2 svenska butiker. Lägsta pris är 232 kr hos Lyko, högsta 239 kr hos KICKS — du kan spara upp till 7 kr genom att välja rätt butik.

SKIN1004 Madagascar Centella Soothing Cream 75 ml

EAN: 8809913830832

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    Slut i lagerFrakt 19 kr
    68 kr kvar till fri frakt

    232 kr

    + frakt 19 kr

    Spara 7 kr

    Till butik →
  • KICKS

    KICKS

    Slut i lagerFri frakt
    Fri frakt över 199 kr

    239 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
232 kr
Antal butiker
2 butiker
Lager
Inte i lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 232 kr hos Lyko. Inte i lager hos någon av de 2 butiker vi jämför just nu.

Beskrivning

Madagascar Centella Soothing Cream är en vårdande gelkräm som lugnar, återfuktar och stödjer hudens naturliga skyddsbarriär. Formulan innehåller tre viktiga hudliknande komponenter – ceramider, kolesterol och fettsyror – som hjälper till att bevara hudens balans och motståndskraft.Den är baserad på centella asiatica-extrakt från Madagaskar, känt för sina lugnande och balanserande egenskaper. Den lätta, icke-klibbiga geltexturen absorberas snabbt och lämnar huden mjuk och återfuktad.Användning:Applicera en lämplig mängd på ansiktet som sista steg i din hudvårdsrutin. Klappa försiktigt in med handflatorna för att främja absorption. SKIN1004 Madagascar Centella Soothing Cream 75 ml

Lagerstatus

Just nu är SKIN1004 Madagascar Centella Soothing Cream 75 ml slut i lager hos samtliga 2 butiker vi jämför. Vi uppdaterar lagerstatus dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar SKIN1004 Madagascar Centella Soothing Cream 75 ml?

Priset varierar mellan 232 kr och 239 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 232 kr.

Var är SKIN1004 Madagascar Centella Soothing Cream 75 ml billigast?

SKIN1004 Madagascar Centella Soothing Cream 75 ml är billigast hos Lyko för 232 kr.

Finns SKIN1004 Madagascar Centella Soothing Cream 75 ml i lager?

Just nu är SKIN1004 Madagascar Centella Soothing Cream 75 ml slut i lager hos samtliga 2 butiker vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

232 kr hos Lyko

Köp nu →