Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagSo Eco

So Eco Sculpting Set — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på So Eco Sculpting Set hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 239 kr hos Lyko.

So Eco Sculpting Set

EAN: 5060903874400

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    Slut i lagerFrakt 19 kr
    61 kr kvar till fri frakt

    239 kr

    + frakt 19 kr

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
239 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
Inte i lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 239 kr hos Lyko. Inte i lager hos Lyko just nu.

Beskrivning

Är du redo för våra topp 5 borstval som hjälper dig att uppnå felfri makeup allt i ett set! Med en ultramjuk foundationborste med platt topp för att applicera en sömlös bas. En multifunktionspuderborste för att konturera och framhäva till perfektion och 3 viktiga ögonborstar för att applicera, definiera och blanda pigment Alla dessa högkvalitativa borstar är både miljömedvetna och grymhetsfria!Så Eco erbjuder en rad PETA-ackrediterade, Cruelty-Free och Vegan Friendly sminktillbehör som har miljöfokuserade principer. Vårt varumärke är dedikerat till att ansvarsfullt köpa in våra förpackningar och erbjuda plastfria produkter för att säkerställa att vi har en låg påverkan på miljön!- Ultramjuka borstar- Hög kvalitet- Hållbar- Plastfri förpackningAnvändning:- Virvla in borsten i den produkt du väljer och knacka bort eventuellt överskott- Blanda försiktigt produkten i cirkulära rörelser i önskat område- Upprepa steg ett och två för en mer byggbar look So Eco Sculpting Set

Lagerstatus

Just nu är So Eco Sculpting Set slut i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Vi uppdaterar lagerstatus dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar So Eco Sculpting Set?

Priset är 239 kr.

Var är So Eco Sculpting Set billigast?

So Eco Sculpting Set är billigast hos Lyko för 239 kr.

Finns So Eco Sculpting Set i lager?

Just nu är So Eco Sculpting Set slut i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

239 kr hos Lyko

Köp nu →