Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagMac Cosmetics

MAC Cosmetics Studio Fix Every-Wear All-Over Face Pen Nc50 - 12 ml — jämför pris hos 2 butiker

Vi jämför pris på MAC Cosmetics Studio Fix Every-Wear All-Over Face Pen Nc50 - 12 ml hos 2 svenska butiker. Lägsta pris är 417 kr hos NordicFeel, högsta 449 kr hos KICKS — du kan spara upp till 32 kr genom att välja rätt butik.

MAC Cosmetics Studio Fix Every-Wear All-Over Face Pen Nc50 - 12 ml

EAN: 773602684557

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    NordicFeel

    NordicFeel

    I lager
    82 kr kvar till fri frakt

    417 kr

    fri frakt

    Spara 32 kr

    Till butik →
  • KICKS

    KICKS

    Slut i lagerFri frakt
    Fri frakt över 199 kr

    449 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
417 kr
Antal butiker
2 butiker
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 417 kr hos NordicFeel. Finns i lager hos 1 av 2 butiker vi jämför.

Beskrivning

Professionell precision i ett elegant pennformat MAC Cosmetics Studio Fix Every-Wear All-Over Face Pen NC50 representerar den ultimata fusionen av innovation och lyx inom makeup. Denna eleganta två-i-ett concealer- och foundation-penna levererar exceptionell täckning med en naturligt matt finish som håller i imponerande 36 timmar. Den avancerade formulan är berikad med hyaluronsyra, E-vitamin och koffein som inte bara ger felfri täckning utan också vårdar huden. Med sin vattenresistenta och transferbeständiga formula erbjuder denna matt foundation NC50 en transformativ upplevelse där precision möter perfektion. Den sofistikerade klick-mekanismen möjliggör kontrollerad applicering för allt från subtil korrigering till fullständig foundation-täckning, vilket gör den till det perfekta verktyget för den moderna, kvalitetsmedvetna kvinnan. Vad som gör denna foundation-penna extraordinär Innovativ två-i-ett formula som fungerar som både concealer och foundation med matt resultat Exceptionell 36-timmars hållbarhet med vattenresistent och transferbeständig teknologi Berikad med hyaluronsyra, E-vitamin och koffein för vårdande egenskaper Precision klick-applikator för kontrollerad dosering och professionella resultat Så uppnår du professionella resultat Vrid pennans nedre del för att låsa upp och klicka halvvägs för att dölja eller hela vägen för komplett täckning. Använd 171S Smooth Edge All-Over Face Brush eller fingertopparna för att tona in produkten i huden, sedan vrid den nedre delen igen för att låsa och fästa locket på pennan. Upplev den ultimata kombinationen av lyx och funktionalitet med MAC Cosmetics Studio Fix Every-Wear All-Over Face Pen. Upptäck perfektion i pennformat redan idag.

Lagerstatus

MAC Cosmetics Studio Fix Every-Wear All-Over Face Pen Nc50 - 12 ml finns i lager hos 1 av 2 butiker vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar MAC Cosmetics Studio Fix Every-Wear All-Over Face Pen Nc50 - 12 ml?

Priset varierar mellan 417 kr och 449 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 417 kr.

Var är MAC Cosmetics Studio Fix Every-Wear All-Over Face Pen Nc50 - 12 ml billigast?

MAC Cosmetics Studio Fix Every-Wear All-Over Face Pen Nc50 - 12 ml är billigast hos NordicFeel för 417 kr.

Finns MAC Cosmetics Studio Fix Every-Wear All-Over Face Pen Nc50 - 12 ml i lager?

MAC Cosmetics Studio Fix Every-Wear All-Over Face Pen Nc50 - 12 ml finns i lager hos 1 av 2 butiker vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

417 kr hos NordicFeel

Köp nu →