Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagSweed

Sweed Satin Kohl Eye Pencil Black — jämför pris hos 2 butiker

Vi jämför pris på Sweed Satin Kohl Eye Pencil Black hos 2 svenska butiker. Lägsta pris just nu är 235 kr hos NordicFeel.

Sweed Satin Kohl Eye Pencil Black

EAN: 7350080193066

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    NordicFeel

    NordicFeel

    I lager
    264 kr kvar till fri frakt

    235 kr

    fri frakt

    Till butik →
  • Lyko

    Lyko

    Slut i lagerFrakt 19 kr
    65 kr kvar till fri frakt

    235 kr

    + frakt 19 kr

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
235 kr
Antal butiker
2 butiker
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 235 kr hos NordicFeel. Finns i lager hos 1 av 2 butiker vi jämför.

Beskrivning

En krämig, pigmentrik penna med extra färgintensitet och long-lastning effekt i ett svep. Satin Kohl-pennan ger en matt, silkig och täckande finish som sitter hela dagen och natten. Den lätta och härligt krämiga formulan gör det enkelt att applicera produkten, som kan användas både som en klassisk eyeliner och inliner i vattenlinjen. Den ultimata, svarta ögonpennan, med 100% täckning för en svart, intensiv ögonlook. Sweed Satin Kohl Eye Pencil Black

Lagerstatus

Sweed Satin Kohl Eye Pencil Black finns i lager hos 1 av 2 butiker vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Sweed Satin Kohl Eye Pencil Black?

Priset är 235 kr.

Var är Sweed Satin Kohl Eye Pencil Black billigast?

Sweed Satin Kohl Eye Pencil Black är billigast hos NordicFeel för 235 kr.

Finns Sweed Satin Kohl Eye Pencil Black i lager?

Sweed Satin Kohl Eye Pencil Black finns i lager hos 1 av 2 butiker vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

235 kr hos NordicFeel

Köp nu →