Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagTromborg

Tromborg Anti-Aging Wrinkle Cream 50 ml — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på Tromborg Anti-Aging Wrinkle Cream 50 ml hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 1 379 kr hos Lyko.

Tromborg Anti-Aging Wrinkle Cream 50 ml

EAN: 5704904111132

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    Slut i lagerFri frakt
    Fri frakt över 300 kr

    1 379 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
1 379 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
Inte i lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 1 379 kr hos Lyko. Inte i lager hos Lyko just nu.

Beskrivning

35 aktiva ingredienser och 6 olika peptider talar för sig själva – detta är optimal lyx för huden! Denna kräm är ett resultat av banbrytande bioteknologisk kunskap blandad med naturens egna underverk. Anti-Aging Wrinkle Cream innehåller de senaste effektiva peptiderna och växtextrakt med anti-age-effekt och rynkförebyggande egenskaper. Tillsammans ger de en fantastisk effekt. Anti-Aging Wrinkle Cream är med alla sina aktiva ingredienser rena lyxen för hudens välbefinnande. Passar alla hudtyper.Egenskaper•6 bioaktiva peptider stimulerar kollagensyntesen och reducerar effektivt rynkor och fina linjer.•Hyaluronsyra säkerställer en optimal fuktighet.•Aminosyror accelererar hudens reparationsmekanism.•Algextrakt slätar ut och har en åtstramande effekt.•Risprotein skyddar kollagenfibrerna så att hudens elasticitet och spänstighet bevaras. Tromborg Anti-Aging Wrinkle Cream 50 ml

Lagerstatus

Just nu är Tromborg Anti-Aging Wrinkle Cream 50 ml slut i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Vi uppdaterar lagerstatus dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Tromborg Anti-Aging Wrinkle Cream 50 ml?

Priset är 1 379 kr.

Var är Tromborg Anti-Aging Wrinkle Cream 50 ml billigast?

Tromborg Anti-Aging Wrinkle Cream 50 ml är billigast hos Lyko för 1 379 kr.

Finns Tromborg Anti-Aging Wrinkle Cream 50 ml i lager?

Just nu är Tromborg Anti-Aging Wrinkle Cream 50 ml slut i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

1 379 kr hos Lyko

Köp nu →