Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagVoluspa

Voluspa 3-Wick Candle Decorative Tin Mokara 340g — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på Voluspa 3-Wick Candle Decorative Tin Mokara 340g hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 323 kr hos StylingAgenten.

Voluspa 3-Wick Candle Decorative Tin Mokara 340g

EAN: 806644072287

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    StylingAgenten

    StylingAgenten

    I lager
    376 kr kvar till fri frakt

    323 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
323 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 323 kr hos StylingAgenten. Finns i lager hos StylingAgenten.

Beskrivning

Voluspa 3-Wick Candle Decorative Tin Mokara 340g är ett doftljus i dekorativ plåtburk med en frisk, blommig doft. Det passar dig som vill ha ett elegant doftljus som lyfter stämningen i hemmet med en luftig och feminin doftkomposition. Doftnoter Doft av Mokara orkidé, vit lilja och fjädermossa En blommig, fräsch doftbukett med elegant karaktär - perfekt för vår och sommar Tre vekar ger jämn brinning och bra doftspridning i större rum Brinntid cirka 40 timmar - den dekorativa plåtburken passar fint i sovrum, badrum och hall Är doften kraftfull? Mokara har en tydlig blommig doftbild - låt ljuset brinna minst en timme första gången så att vaxet smälter ut till kanten, då sprids doften jämnt och fyller rummet.

Lagerstatus

Voluspa 3-Wick Candle Decorative Tin Mokara 340g finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Voluspa 3-Wick Candle Decorative Tin Mokara 340g?

Priset är 323 kr.

Var är Voluspa 3-Wick Candle Decorative Tin Mokara 340g billigast?

Voluspa 3-Wick Candle Decorative Tin Mokara 340g är billigast hos StylingAgenten för 323 kr.

Finns Voluspa 3-Wick Candle Decorative Tin Mokara 340g i lager?

Ja, Voluspa 3-Wick Candle Decorative Tin Mokara 340g finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

323 kr hos StylingAgenten

Köp nu →