Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagWahl

Wahl Shave & Smooth Clipper — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på Wahl Shave & Smooth Clipper hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 469 kr hos Lyko.

Wahl Shave & Smooth Clipper

EAN: 43917054124

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    Slut i lagerFri frakt
    Fri frakt över 300 kr

    469 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
469 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
Inte i lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 469 kr hos Lyko. Inte i lager hos Lyko just nu.

Beskrivning

Shave & Smooth Ladies Clipper är perfekt för ben, armar och kropp. Med ett brett bladfäste för att trimma längre hår och ett folieskärare fäste för att uppnå en nära slät finish. Wahl Shave & Smooth Clipper

Lagerstatus

Just nu är Wahl Shave & Smooth Clipper slut i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Vi uppdaterar lagerstatus dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Wahl Shave & Smooth Clipper?

Priset är 469 kr.

Var är Wahl Shave & Smooth Clipper billigast?

Wahl Shave & Smooth Clipper är billigast hos Lyko för 469 kr.

Finns Wahl Shave & Smooth Clipper i lager?

Just nu är Wahl Shave & Smooth Clipper slut i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

469 kr hos Lyko

Köp nu →