Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagWoods_copenhagen

Woods_Copenhagen Contouring Facial Roller — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på Woods_Copenhagen Contouring Facial Roller hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 619 kr hos Lyko.

Woods_Copenhagen Contouring Facial Roller

EAN: 5712350140750

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    I lagerFri frakt
    Fri frakt över 300 kr

    619 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
619 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 619 kr hos Lyko. Finns i lager hos Lyko.

Beskrivning

Tonar, lyfter och ökar blodcirkulationen för att lämna huden slät och tonad.Användning:Massera i långsamma och försiktiga rörelser på ren och torr hud på de givna punkterna i ansiktet i uppåtgående rörelser som visualiseras på den illustrerade guiden på sidan av lådan. Använd en gång dagligen eller enligt önskemål i 5-10 minuter per session för optimala resultat.Proffstips: Håll din ansiktsrulle kyld i kylen för en sval och uppfriskande upplevelse. Den kylda ansiktsrullen hjälper till att lindra ansiktsspänningar, stramar upp porerna och väcker huden tidigt på morgonen (eller i slutet av en lång dag). Woods_Copenhagen Contouring Facial Roller

Lagerstatus

Woods_Copenhagen Contouring Facial Roller finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Woods_Copenhagen Contouring Facial Roller?

Priset är 619 kr.

Var är Woods_Copenhagen Contouring Facial Roller billigast?

Woods_Copenhagen Contouring Facial Roller är billigast hos Lyko för 619 kr.

Finns Woods_Copenhagen Contouring Facial Roller i lager?

Ja, Woods_Copenhagen Contouring Facial Roller finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

619 kr hos Lyko

Köp nu →